Bolí Vás chrbát ? Spolu sa naučíme ako týmto problémom predísť a zbaviť sa ich. Bolesť chrbta je už dnes takmer pre každého dennodenným trápením. Môže mať rôzne príčiny, no jednou z najčastejších príčin bolestí chrbta je porucha funkcie svalov. Špeciálne vyvinuté cvičenie Vás tejto bolesti zbaví.

Unikátna cvičebná metóda SM Systém rieši problémy s chrbticou, s držaním tela, stuhnutosťou krku, bolesťou v oblasti lopatiek či skoliózou. Ak sa chcete zbaviť bolestí chrbta, naučím Vás súbor cvikov, dohliadnem na dodržanie správnej techniky a prevedenia jednotlivých cvikov. Nielenže sa zbavíte bolesti, navyše získate krásne držanie tela a novú prirodzenú chôdzu.

Cviky sa vykonávajú pomocou špeciálneho elastického lana. Sú nenáročné a ich podstata spočíva v spevnení ochabnutých svalov a v uvoľnení stuhnutých svalov. Pre správne prevedenie cvikov je dôležité zvládnutie techniky a správneho dýchania.

Toto cvičenie je určené nielen tým, ktorí chcú odstrániť bolesti chrbta, ale aj všetkým, ktorí dbajú o zdravie svojho pohybového aparátu, dospelým, dospievajúcim i deťom, ženám aj mužom, ako aj športovcom v rámci prípravy, či rehabilitácie.