Ahojte,

vitajte na mojej stránke a zároveň dovoľte, aby som sa Vám trochu predstavila.

Volám sa Katka a fitnessu sa venujem už niekoľko rokov.

Už ako dieťa som bola veľmi aktívna a venovala som sa všetkým možným športovým aktivitám. Prešla som gymnastikou, tenisom, cez lekcie karate, až po basketbal, plávanie, či dokonca futbal.

No s pribúdajúcimi rokmi a pracovnými povinnosťami bolo športu čoraz menej, a bolestí a oblých tvarov čoraz viacej 🙂

Chcela som sa opäť cítiť fit a vo forme. Keďže mám rada beh na čerstvom vzduchu, začala som každé ráno behávať. Po krátkom čase sa dostavil efekt, čo ma veľmi tešilo. Nielenže som sa cítila nabitá energiou a optimizmom. Tešili ma výkonostné a kondičné pokroky a ako ženu aj to, že ručička na váhe sa posunula smerom nadol 🙂

Áno, schudla som. Ale ako ? Moje telo bolo od behu vytrasené a vyzeralo ako vešiak, a vôbec nie pekne. Zadok spľasnutý, nohy ako bocian. Vôbec sa mi to nepáčilo a bola som z toho frustrovaná.

Rozhodla som sa s tým niečo spraviť a zamierila som do fitka. Vďaka skvelému kolektívu a odbornému trénerskému dohľadu sa začal vzhľad môjho tela meniť. Nadobúdalo presne taký tvar, aký som chcela. A to ma neustále posúvalo vpred.

Do fitnessu som sa zamilovala. Stal sa mojou obrovskou vášňou a nabíjačom energie. Nielenže ma naučil tvarovať telo podľa vlastných predstáv…dal mi oveľa viac…naučil ma sebadisciplíne, vytrvalosti, trpezlivosti, sebaovládaniu, nadhľadu, ale aj relaxu a meditácii a samozrejme správnemu stravovaniu…a navyše ako bonus fitness uspokojuje už niekoľko rokov môj pohľad do zrkadla 🙂

Fitness je obrovská výzva. Je nesmierne motivujúci, kreatívny a posúva človeka neustále vpred. Nielen fyzicky, ale aj psychicky. Tvaruje nielen telo, ale aj myseľ. Začala som fitness študovať, vzdelávať sa, čítať odborné knihy a školiť a napokon som sa dostala k trénerstvu. A keďže s fitnessom ide ruka v ruke aj správna výživa, začala som sa vzdelávať aj v tejto oblasti. A vzdelávam sa stále a je to pre mňa fascinujúce. Stále prichádzajú nové poznatky a výskumy, nová inšpirácia, nielen v oblasti výživy, ale aj v oblasti fitnessu, kulturistiky, či iných druhov fyzickej športovej aktivity a celkovo zdravého životného štýlu.

Chcem sa s Vami s touto vášňou podeliť. Verím, že človek môže byť fit nielen v 20-ke, či 30-ke, ale aj po štyridsiatke a aj vo vyššom veku. Pretože to nie je o veku, je to o mysli. Svojou mysľou ovládnete svoje telo.

Preto ak chcete vyformovať Vaše telo, upevniť svoje zdravie, byť fit, v dobrej kondícii a navyše sa citiť skvelo a sebavedomo a byť nabití pozitívnou energiou, neváhajte ma kontaktovať. Budem sa zo všetkých síl a s celou tou vášňou snažiť, aby sa Vaše ciele splnili. Poskytnem Vám nielen odborný dohľad ako trénerka a poradkyňa pre výživu, ale aj správnu motiváciu a chuť napredovať.

Fitness je drina, ale ten výsledný pocit je vskutku neopísateľný…tak neváhaj a poď do toho 🙂